Video Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Sibienii au ratat un penalty în prelungiri

Por um escritor misterioso

Descrição

Duelul dintre Hermannstadt și Poli Iași este programat astăzi, de la ora 17:30, în direct pe Digi Sport 1, în primul meci din etapa cu numărul 17 din SuperLiga. Hermannstadt – Poli Iași, Live Video, 17:30, Digi Sport 1 Înaintea meciului de astăzi, Hermannstadt ocupă locul 5 în SuperLiga și are 24 de puncte în […]
Video  Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Sibienii au ratat un penalty în  prelungiri
VIDEO Hermannstadt - CFR Cluj 2-3. Victorie importantă pentru campioana României. Meci presărat cu erori de ambele părţi
VIDEO Universitatea Craiova - FC Hermannstadt 2-0. ”Dubla” lui Andrei Ivan a făcut diferenţa
FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi. Petrişor Petrescu a ratat un penalty în ultimile minute de joc
FC Hermannstadt - Politehnica Iași 0-0, în etapa 17 din SuperLiga. Final dramatic, cu penalty ratat în prelungiri. Clasamentul actualizat
Video FCSB a fost umilită de Hermannstadt! Sibienii au câștigat cu 3-0 și sunt în semifinalele Cupei
Hermannstadt cu Poli Iași, meci dramatic în Superliga, cu penalty ratat în minutul 90+4
Gabi Iancu, după lovitura de pedeapsă irosită de Petrescu în prelungirile meciului cu Iași. ”Eu am ratat un penalty mult mai important”
Hermannstadt - stiri, meciurile echipei Hermannstadt, transferuri, jucatori - Digi Sport
REZUMAT, Hermannstadt - Poli Iași 0-0
Uită la TV<<<<) Poli Iași vs FCSB în direct 19 decembrie 20, I for Italia Group
VIDEO FC Hermannstadt a remizat acasă cu Poli Iași! Gazdele au ratat un penalty în minutul 90+5 - Realitatea Sportiva
Cronică Final de drum. Poli Iași a retrogradat în Liga 2 după eșecul de pe teren propriu cu Hermannstadt, scor 0-1
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)