Radnik u 93. minutu primio gol i porazom od lidera završio 2022. godinu : Sport : Južne vesti

Por um escritor misterioso

Descrição

U poslednjem meču u ovoj kalendarskoj godini fudbaleri Radnika iz Surdulice poraženi su na svom terenu od Crvene zvezde rezultatom 2:1, a odlučujući gol dao je Aleksandar Katai u 93. minutu. Bio je ovo 13. poraz Surduličana koji 2022. godinu završavaju na poslednjem mestu na tabeli Superlige.
Radnik u 93. minutu primio gol i porazom od lidera završio 2022. godinu :  Sport : Južne vesti
25-godišnja žena izbodena na radnom mestu na Logan Square-u (VIDEO)
Fudbal - Vesti i informacije iz fudbala
Radnik ponovo bez gola na domaćem terenu, bodove odneo Železničar : Sport : Južne vesti
Dnevni list Pobjeda 13.10.2022. by Pobjeda - Issuu
TRAZIM POSAO U USA KOMPANIJI
Bez pogodaka u derbiju juga - Radnik i Radnički podelili bodove : Sport : Južne vesti